Na Radbuza festu 2017 se poprvé představí Anna K, do Dobřan přiveze Světlo

Hlavním koncertním hostem letošního ročníku bude kapela zpěvačky Anna K, která se na Radbuza festu představí vůbec poprvé. Oblíbenou zpěvačku a její renomovanou kapelu i řadu dalších interpretů uvidíte v sobotu 16. září na Náměstí T. G. M. v Dobřanech.

 

Anna K

 

Úvod festivalu obstarají ostřílení rockeři Ill Fish, po nichž uvidíme Ocho Ríos, kapelu fúzující world music, latino rock, reggae, blues a funk.

V programu nechybí ani talentovaná funkrocková kytaristka Electric Lady nebo dynamická pražská formace Gingerhead, kterou vede syn legendárního Vladimíra Mišíka, kytarista Maťo Mišík, známý z Tata Bojs či skupiny Anety Langerové.

Headliner festivalu Anna K vystoupí v hlavním večerním čase – před jedenadvacátou hodinou. Představí úspěšné aktuální album Světlo a chybět pochopitelně nebudou ani největší rádiové hity. Jejím exkluzivním sedmdesátiminutovým koncertem však Radbuza fest neskončí, volně přejde v poprockovou párty v režii formace POPs, která minimálně do půlnoci bude bavit dobřanské publikum písněmi Phila Collinse, Michaela Jacksona, George Michaela a dalšími šlágry 80. a 90. let.

„Společným jmenovatelem programu letošního Radbuza festu je muzikantská kvalita, kterou představují jak hlavní hvězdy festivalu, tak i kapely pozvané z regionu - všechno jsou to skvělí hudebníci, kteří mají čím zaujmout a publikum to nepochybně ocení“, dodává za organizátory Jarda Hudec, šéf magazínu iREPORT a ředitel Hudebních cen Žebřík.

Radbuza fest 2017 začíná v 15 hod., ale na náměstí to bude žít už od brzkého rána, kdy zde odstartuje Dobřanská padesátka a nedlouho poté kvalifikační závod Stihl Timbersports.

Vstup na všechny výše uvedené události je zdarma!

Další info na www.radbuzafest.dobrany.cz a www.facebook.com/radbuzafestdobrany


TZ, foto Martin Linhart